Боротьба з корупцією

ДП Зарічанський лісгоспІнформація Боротьба з корупцією

Антикорупційна програма 2019 року

У разі коли Вам стали відомі факти про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», що вчинені працівниками Державного підприємства «Зарічанське лісове господарство», за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення:
  • - на електронну адресу: no_cor@ukr.net;
  • - за номером телефону: (0412) 24-17-58.
Для забезпечення належного розгляду повідомлення, воно має містити таку інформацію:
1. Прізвище, ім’я, по батькові, посада особи, яка ймовірно вчинила корупційне правопорушення.
2. Фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені (детальний опис прояву корупції, час та місце його вчинення, інші відомості).
3. Прізвище, ім’я, по батькові, контактна інформація (номер телефону, електронна адреса) особи, яка надіслала повідомлення. Ця інформація не буде передаватись нікому без прямої згоди особи, яка надіслала повідомлення. Ви також може подати анонімне повідомлення. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Години прийому особи, яка уповноважена отримувати усні та письмові повідомлення про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками Державного підприємства «Зарічанське лісове господарство»: 8:30 – 16:00 (крім суботи, неділі та офіційних святкових днів).

Документи для завантаження: